درباره مدبینا

فروشگاه اینترنتی لباس مدبینا مشاور خوش سلیقه و صادق شما در تهیه و پیشنهاد جدیدترین های مد لباس و فشن است.

درباره ی مد بینا

پس از حصول تجربیات ارزشمند به دنبال گسترش سایت های به سل ( behsale ) و به پی اس دی ( behpsd ) و موفقیت های چشمگیر ناشی از فعالیت پر بازده و طولانی مدت این دو فروشگاه که البته با استقبال گسترده ی شما عزیزان ممکن شد، اکنون مفتخریم تاسیس سایتی تخصصی در زمینه ی مد و فشن و متمرکز بر معروف ترین و خوشنام ترین لاین های پوشاک و برندهای جهانی را با تنوعی فراتر از حد تصور و با نازل ترین قیمت، به شما همراهان همیشگی اعلام کرده و تعهد میدهیم که رضایت شما یاران دیرآشنا را به کمک ترکیب همان اصالت همیشگی با مدرنتیه جلب کنیم.
امیدواریم بتوانیم به روز ترین ترین و ماندنی ترین محصولات را از خود برای شما به یادگار بگذاریم.
این شما و این سایت مدبینا modbina.com

مدبینا به روزرسانی استایل شما

فروشگاه اینترنتی مدبینا مجله ی اینترنتی مد و لباس را راه اندازی کرده و برند های معروف ایرانی و اروپایی معرفی خواهد کرد.
پس از معرفی ، اجناس معرفی شده موجود خواهد شد و برای فروش آماده می شوند.
در فروشگاه اینترنتی لباس به سل که تجربه ی اول گروه ما بوده است ،بیشتر روی ارائه ی لباس های زنانه با کیفیت تمرکز کرده و این کار را به بصورت تخصصی انجام داده ایم و به دلیل استقبال خوب مشتریان ، فروشگاه مدبینا را کامل تر و تخصصی تر راه اندازی کرده ایم تا بهتر بتوانیم بیش از پیش پاسخ گوی نیاز مشتریان عزیز باشیم.
محصولات فروشگاه اینترنتی لباس مدبینا شامل: لباس زنانه ، لباس بچه گانه ، لباس نوزاد ، لباس مردانه و لباس ورزشی می باشد.

چرا مدبینا؟

یکی از دلایل اصلی خرید از مدبینا می تواند قیمت های منطقی و به صرفه ی محصولات باشد این اجناس پس از آف خوردن در فروشگاه های بزرگ لباس در ایران و سراسر دنیا ، جمع آوری شده و با قیمت های متناسب و معقول برای فروش در سایت مدبینا آماده می شوند.
دلیل واضح دیگر برای خرید از مدبینا تحویل سریع، بی دردسر و البته تعهد و مسئولیت پذیری بعدی آن است که اعتماد را آسان و خرید را تبدیل به افتخاری برای ما و تجربه ای شیرین برای شما میکند.
مدبینا هیچ تامین کننده ای ندارد و تمامی اجناس موجود در فروشگاه ، متعلق به خود مدبینا بوده و همین تسهیلات باعث ارسال فوری مرسوله با کمک پست پیشتاز بدون فوت وقت و همچنین عدم اخذ هزینه ی گزاف و اضافی برای مشتری میشود که با توجه به سبک زندگی سریع و بدون وقفه ی امروزی، میتوان از آن بعنوان یک مزیت بزرگ نام برد.

اعتماد کردن مشتریان برای خرید از فروشگاه های اینترنتی بسیار سخت است ولی امروز خوشبختانه با وجود سرویس های پیگیری قانونی مثل اینماد و ساماندهی که در زیر و فوتر سایت های دارای مجوز فروش ، می توانید نمادهای قانونی را مشاهده و شکایت های خود را در
آنجا ثبت نمایید.

این نمادها اصالت اطلاعات تماس و آدرس پستی فروشگاه ها را تایید و پیگیری می نماید.
اطلاعات تماس با مدبینا:
آذربایجان غربی – مهاباد – خیابان جمهوری اسلامی – ساختمان یوسفی – طبقه دوم – واحد ۲۵ –
فروشگاه اینترنتی مدبینا
تلفن : ۰۴۴۴۲۲۳۴۸۲۸
همراه: ۰۹۱۹۳۶۹۰۳۷۰
کد پستی مدبینا : ۵۹۱۶۷۶۸۶۱۳
پست الکترونیک: modbina.com@gmail.com